| clauss a întrebat:

Cum va caracterizati?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Barbat de 19 ani tanar sofer pe camion national si international, si dornic ca duc o viata buna alaturi de parintii mei cand am concediu si cu amicul ies la o bericawinking

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Parul scurt si mintea lungalaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Timida, visatoare, nehotarata, inteligenta si calma.

| Cσσкiє a răspuns:

Timidă, foarte sensibilă, drăguţă, calmă.

| Ana a răspuns:

Vulcanica, orgolioasa, timida (cateodata), sensibila, nesigura

| Roxy a răspuns:

Vesela, nebuna, sadica la maxim, cel mai bun prieten al baietilor(nu am prietene fete), relaxata...

| RUMBURAK a răspuns:

O carpa de om. spala satana cu mine pe jos.si eu stau, stau, stau. ce mai o varza, o gaura de covrig.