| papusikk a întrebat:

Cum caracterizati o curva?

Răspuns Câştigător
| scarletjo a răspuns:

O femeie foarte libertina care nu tine cont de nici un principiu si intretine relatii sexuale cu orice barbat ii iese in cale; sau femeia care isi alege barbatii cu care sa intretina relatii sexuale avand un interes(material in special)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa cum aș caracteriza un bărbat prost!
Pa, pa.

| NatureSelf a răspuns:

Caracterizare curva, femeie curva, care se foloseste de dotarea pe care i-a daruito Dumnezeu, ca sa-si castige painea si bani de intretinere, apoi nu plateste taxe la stat pentru slujbatongue cat face o curva cu fundul, nu fac 10 barbati cu capul la un locwinking

| ConnstanntiN a răspuns:

Hmmm...interesanta intrebare, la care nu ai sa gasesti raspuns happy parerea mea, aici poti sa o iei din mai multe puncte de vedere (religios, social, filozofic, comportamental, etc.) in orice caz fiecare are o imagine de curva, chiar si baietii. Daca ar fi dupa mine eu as zice ca barbatul defineste cel mai bine termenul de curva.

| Alanda18 a răspuns:

O persoana (femeie) care isi doreste sa aiba meseria de "curva" [precizez:fara salariu] care consta in:
Ore de lucru: toata ziua (si noaptea)
Calitati pe care oamenii trebuie musai sa le aiba pentru a fi angajati:
Sa fumeze
Sa bea mult alcool
Sa nu fie virgine
Sa aiba peste 11 ani
Sa sa le placa baietii
Si sa se imbrace ca o "curva"
Cea mai usoara meseriewinking
[pentru cele care nu au chef de un viitor decent si maret]

| Andreyyw a răspuns (pentru Alanda18):

Daca le plac baietii sunt curvelaughing da oare voi ganditi cand scrieti aici?
Si sa zicem ca ti'ai pierdut virginitatea la 20 de ani inseamna ca dupa esti curva?