| Lodovica a întrebat:

Buna TPUhappyhappyAzi mama mi-a spus ca Luni sunt inscrisa la frizerie
Spuneti-mi va rog cum ma pot freza(ceva la moda)daca parul meu nu e foarte lung...Cam putin mai lung de umeri
Dau FUNDA.Please ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU il tunde in scari, nu te tunde. Incearca niste impletituri, eventual sa iri mai ia un pic din varfuri. Depinde acum cum vrei si tu sa il ai drept sau bucle mai mici mai mari. Sau asa... mai natural. Incearca un breton. Eu am avut tot felul de bretoane, freze si tot felul.

| city13 a răspuns:

Tunde-ti decat varfurile daca vrei sa iti lasi parul sa creasa daca nu iti recomand bob