| KillMePlease a întrebat:

Daca ai castiga o suma imensa de bani la loto, ce ai face prima data cu ei (o parte din ei)?

48 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-as lua o casa.

| Liviu a răspuns:

Imediat cum castig, revin cu un 'edit' big grin

| KillMePlease explică (pentru Liviu):

Astept,,editu' " big grin

| KamaSutra a răspuns:

As ajuta.o pe mama sa.si plateasca datoriilehappy

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Dragut din a ta parte happy

| KamaSutra a răspuns:

Si inca ceva, am vazut la tv un copilas de vreo 2-3 ani fara picioruse si manuta dreaptasad...Ei, as avea grija sa se faca bine sisa aiba o viata normalahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Felicitari atunci daca gandesti asa.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa gandesc altfel?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu am spus sa gandesti altfel, mie mi s-a parut un gest frumos ce ai vrea tu sa faci nu ca as vrea sa gandesti altfel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu am spus ca trebuie sa gandesti altfel doar am apreciat gestul tau

| AirănMeidăn a răspuns:

probabil haine
si ca sa nu par materialista... si as dona unui spital si copiilor din africa

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

I-as baga la pacanele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Hai la o shaorma ca mi-e foame."
A doua zi as face pachetele si m-as duce sa le impart intr-un orfelinat.
Nu as dona bani unei case de copii fiindca bani nu vor ajunge la ei. Stiu ce spun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici ai dreptate nici eu nu sunt asa sigura ca va ajunge bani la ei, dar poti sa le cumperi tu o casa la o familiie care nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dona unei case de copii si mi-as cumpara o masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as imbata. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo! Si cat crezi ca poti sa bei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba asta prima data...de fericire. Dupa..vad eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te descurci tu. Oricum puteai gasi altceva mai bun de facut cu bani dar daca tu vrei sa te imbeti e treaba ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci priiimaaa data mă îmbăt, apoi, îmi iau un apartament in Japonia, fac facultatea si mai vad eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as investi ca sa fac si mai multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As renova spitalul in care am fost internat.

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Plec din tara.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

As face ceva inteligent cu ei, m-as imbogati, iar apoi voi dona cativa banii unor organizatii d-astea pentru oamenii fara casa. Apoi voi cumpara teren pentru un cimitir, care in loc de pietre de mormant, sa aiba copaci. In felul acesta, oricine poate ajuta planeta.

Sunt un geniu. happy

Mi-as cumpara si un camion cu bomboane doar pentru mine, apropo. happy

| KillMePlease explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Si pentru mine altul plin cu cioco, nu-i asaa? happy :3

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru KillMePlease):

Pe tine te-as duce la cimitir. straight face

| KillMePlease explică (pentru CatelusaCuParulCret):

straight face baaa, vorbeste frumos ca esti in Saptamana Mareee

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Asa multe bomboane ai vrea sa iti cumperi?

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci ca mi-ai amintit. Sunt vrajitoare. Fac ce vreau. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Si ce daca este in Saptamana Mare si eu mai vorbesc urat.Cred ca mici un om nu poate sa se abtina sa nu vorbeasca urat.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Da, si?laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Sa sti ca nu am doi ani sa te cred ca esti vrajitoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nimic doar ti-am spus.

| KillMePlease explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Te credlaughing))))

| Liviu a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

No spune-i ca mai intai o duci la bal apoi la cimitir laughing

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Uhm... Cred ca tu ai. Si mai cred ca esti o fetita obsedata de facebook ce a avut 5 "iubiti" dar nu stie sa ia o nota mai mica de trei. Si acum suntem pe internet, deci pot sa ma dau drept ce vreau.Cred ca tu esti cea imatura deoarece te iei de oameni necunoscuti pe internet laughing.

Acum sunt in stare sa fac o vraja pe tine, dar mi-e prea lene.

| Scintilla a răspuns:

Mi-as cumpara propria casa, apoi i-as da familiei sa isi plateasca datoriile restul i-as pastra pentru zile negre.

| xXGaByxD a răspuns:

M-as duce si mi-as cumpara tot ce as fi vrut cand n-am avut bani