| sufletratacit a întrebat:

cum va simtiti la 2 zile dupa sfarsitul lumii?rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

M-am reîncarnat într-un sifon.

| AndutzaAndu a răspuns:

Fresh. Frutty Fresh.

| Deyutza a răspuns:

Sigur n-am ajuns în rai, că mâine mă duc la şcoală

| sabilopod a răspuns:

Zombie. happy

| LittleSue a răspuns:

Dezamagita.speram ca sfarsitul lumii sa ma salveze de rezultatul de la teza la mate.pana la urma sfarsitul a venit odata cu teza...

| вυттєяƒℓу a răspuns:

La noi inca nu a ajuns. L'a rugat profa de mate sa mai astepte pana maine ca sa ne aduca tezele laughing

| Malphas a răspuns:

Mie îmi pare rău de grătarul pe care îl pregătisem pentru sfântul pavel.

| Neah a răspuns:

Ma simt...
Noua laughing
Si eu care vroiam sa scap de comunista de profa de mate sad

| Monoportocalioză a răspuns:

Inca imi revin dupa apocalipsa laughing

| MoatZa a răspuns:

Pffff...deci practic.nu m-am mai simtit asa de. bine niciodatarolling on the floor.nu-mi vine sa cred ca am putut face fata la apocalipsa.:O:Orolling on the floor

| OneMoreChance a răspuns:

Mai Tanar, mai efervescent

| Athykzx a răspuns:

Ma simt ca ori ce copil care trebuie sa se duca la scoala.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Ma simt vie.

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Sunt in iad am vizitat-o si pe bunica in raihee hee eh e bine si Michael Jackson canta pe cel mai tare nor;') fundabatting eyelashes