| sufletratacit a întrebat:

Cum va simtiti la 2 zile dupa sfarsitul lumii?rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Reconstruiesc universul...

| CrowUp a răspuns:

Ce ai zis?*Se trezeste*
Aaaa de la sfarsitu lumii? Pai am chefuit cu SF petru! Iooi, am baut la sampanie!

| MadnessCaffe a răspuns:

Ma simt ca nou!

| Bogdanux a răspuns:

Am renascut ca Pasarea Phoenix... mirobolant.

| stefanutza27 a răspuns:

Mi-e somn, am crezut ca in rai scapam de scoala, de teme, etc. Vestea buna e ca avem internet, tablete, laptop-uri, telefoane. Tot ce ne trebuie pentru a ne simti ca acasa (pe Pamant).

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Pai sunt putin ametita, nu prea stau bine pe scaun, chiar mi.a placut sfarsitu' lumii a meritat totii banii :X:X day dreaming E FOARTE CALD AFARAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine uite admiram pesajul prin rai laughing

| Mentosanaaa a răspuns:

Ne simtim vii. smug Tu cum te simti? :]]

| BlackCatGirl a răspuns:

E grozav abia astept sa vina a doua oara! happywinking

| Alexandra_8894 a răspuns:

Superb. Simt ca am renascut. rolling on the floor

| zuzu605 a răspuns:

Normal