| changedmind a întrebat:

V-aţi pregătit de SFÂRŞITUL LUMII?batting eyelashes
Conform unor " specialişti ", acesta va fi peste două zile! laughing

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Cum sa nu,popcorn,covrigi,seminte, pizza, dvd si daca cablurile de la boxe erau mai lungi aiaiaiaiiiii urmaream 2012 mai ceva ca la cinema

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da...specialistii de pe OTV
Nu mi-ar prinde rauthinking

| elasexygagica a răspuns:

Abia astept love struck

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Nu m-am pregătit.Ce tragic, aşa-i? laughing Vine sfârşitul acuşica şi eu stau şi tastez pe TPU.
Eh, s-a trezit matematicianul lu' peşte să analizeze Biblia ( cică ) şi a descoperit el data de expirare a Terrei=21 mai.Om trăi şi om vedea!
PS:Sigur prindem şi 22 maibatting eyelashes.

| SkittlesS a răspuns:

Da laughing
chiar am zis in timpul orei : mnoh gata...am plecat sa il pup pe*****doar nu ratez sansa asta?laughing
laughinglaughingtoti am raslaughing
da nu era profa si ***** era afr