| kyjonopsy a întrebat:

Daca cineva va enerveaza prin ceva ce spune, nestiind daca e intentionat sau nu, va simtiti obligati sa-i raspundeti cu aceeasi moneda?

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Mai astept sa vad cum evolueaza relatia dintre noi, daca e tot asa si se comporta naspa cu mine, logic ca ma comport si eu urat cu el, doar n-o sa-i zambesc in timp ce el face misto de mine.

| LikeARollingStone a răspuns:

Depinde de cat e de grav ceea ce spune. Insa, daca ajunge sa te enerveze n-are cum sa nu fie cu intentie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am obisnuinta sa ignor si sa nu ma consum pentru toti

| StalkerSoul a răspuns:

Nu sunt razbunator de fel, prefer sa-l tratez cu indiferenta, numai bine!

| IsabelaIssa a răspuns:

De obicei ma abtin, dar daca va continua, voi avea replica pe masura. happy