| bluesky a întrebat:

Daca il fac gelos cu alt baiat, credeti ca ma va aprecia mai mult? Si el m-a inselat cu alta. Mersi!

4 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Nu nu te va aprecia deloc. daca el a facut-o nu trebuie sa o faci si tu. pentru ca tu nu trebuie sa fi ca el!
funda?

| GeutzzaaTha a răspuns:

Daca te.a inselat si inca mai snteti impreuna...cam naspa.si nu stiu, poti sa il faci gelos.dar vezi ca trebuie sa ai limitewinking daca vrei poti sa stai cu un baiat mai mult, sa faci glume dar doar atat.nu sa il saruti si dupa sa te intorci la gagicatu'winking

| nicosweet a răspuns:

In mare parte da..pt k asa isi va da seama cum ar fi daca te ar pierde..insa nu trebuie facut mereu asta, pentru ca o sa duca la despartiresad stii cum e vorba aia:ulciorul nu merge de multe ori la apa, apoi se spargelaughing

| TPT a răspuns:

Crezi ca mai are rost sa spri la el si sa il faci gelos daca a indraznit sa te insele?
nu
nu ar fi corect)lasa-l balta :d
daca te-a inselat o data ...fii sigura ca o va face si a 2-a oara)
fii realista. dragostea asta e trekatoare, baieti mai sunt...
nu prea te inkrede in kuvintele baietilor...
succese!