| Freehugs2 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna cand un baiat spune ca e gelos?

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Cred ca intr`atit o simpatizeaza( iubeste, place) pe fata in cauza, incat nici nu i`a pasat de mandria proprie si a avut curajul sa i`o si zica in fata. Inseamna ca tine la ea si doreste sa o imparta cu un nici alt tip, pe care ar putea el sa-l considere un concurentwinking

7 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Că e posesiv şi nu are încredere în tine.
Gelozia naşte din îndoială şi neîncredere, din dorinţa de stăpânire deplină. A lui şi numai a lui, nimeni altcineva pe lângă.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Inseamna ca te place, ca te iubeste chiar!

| Holocaust a răspuns:

Că el chiar e gelos, şi faptul că el chiar şi-a călcat orgoliul în picioare afirmând asta.

| Balubell a răspuns:

Inseamna ca poti sa iesi cu altii fara nici o problema.Mergi pe increderewinkingDu-te linistita! Funda?smug

| Dennys24 a răspuns:

Inseamna ca te place. si nu suporta sa te vada in compania altor baieti. a facut un gest destul de mare happy

| Freehugs2 explică:

Mersi la toti