| ConteleDraculaxD a întrebat:

Daca ma epilez, va creste mai mult par ori parul va creste mai lung, mai gros sau mai negru? Vreau sa folosesc crema (Farmec)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai negru n-are cum să crească, dacă eşti blond. Dar în rest da, toate de mai sus.

| ConteleDraculaxD explică (pentru anonim_4396):

Si daca ma epilez o data, bun mi-a crescut mai lung, daca ma epilez apoi din nou, imi va creste mai lung si tot asa?

| AnnAnonymous a răspuns (pentru ConteleDraculaxD):

Nu cred happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConteleDraculaxD):

Nu, nu îţi va creşte din ce în ce mai lung. Dar dacă nu te mai epilezi după o bună perioadă de timp va fi des şi inestetic.