| MooDy95 a întrebat:

Daca mananc multe mere golden seara ma ingras?

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Daca mananci seara de seara, probabil. Tine cont ca-s cam bogate-n calorii si contin si zahar, deci...

| Mavike1337 a răspuns:

Tinand cont ca merele contin zahar, probabil ca da.

| MooDy95 explică (pentru Mavike1337):

Multa lume e pe ideea ca merele nu ingrasa

| Kittylover2011 a răspuns:

Merele sunt sanatoase si contin multe vitamine.De asemenea ele sunt foarte gustoase si fac bine la organism.Prin urmare merele nu o sa te ingrase, deoarece au un continut scazut de zahar. Funda?

| Kittylover2011 a răspuns:

Am uitat ceva! Daca mananci 2-3 mere inainte de culcare iti vor da o senzatie de bine si iti vor oferi un somn odihnitor!

| Maria98765 a răspuns:

Eu presupun ca nu. Merele sunt foarte sanatoase si decat sa mananci o ciocolata seara sau orice altceva mai bine un mar sau oricare alt fruct.