| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu imi dau lacrimile la filme gen Titanic sau daca nu ma emotioneaza accidente si intamplari teribile de tot felul sau la melodii triste sau la bebelusi, etc... Asta inseamna ca sunt un sadic indiferent? Pentru ca eu zic ca nu.Dar altcineva ma contrazice.

3 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

Nici eu nu am plans la Titanic. Si sunt fata. Deci e ok.

| Sadop a răspuns:

În niciun caz. De exemplu, nici pe mine nu mă impresionează până la lacrimi astfel de lucruri.
Unii nu sunt aşa de sensibili, asta e.
Nu eşti sadic, eşti doar mai greu de impresionant.
Baftă!

| PsychologistT a răspuns:

E ceva normal, esti baiat. Baietii nu-s asa sensibili ca fetele.