| AncutzaDragutza2000 a întrebat:

Daca..nu pot obtine nr unui baiat nici messu nici skypu ce sa fac? am incercat tot ca sa aflu nu pot..nu suntem la aceiasi scoala si in tabara statea cu mine doar cand era singur si in ultima zii era tarziu nu era cu prietenii si a stat cu mine s-a uitat frumos la mine cum facea in fiecare zii.dar era nepasator cand era cu prietenii.ce sa cred? ce sa fac ca sa il aflu? Va rog ajutati-mapuppy dog eyes:*:X

Răspuns Câştigător
| InstinctKDZ a răspuns:

Probabil ii e rusine cand e cu prietenii. Incearca sa vorbesti cu el intre 4 ochi si ii spui clar daca iti da si tie un nr de telefon, id de mess, skype sau mai stiu eu ce big grin Sper ca te-am ajutat

| AncutzaDragutza2000 explică (pentru InstinctKDZ):

Problema e ca nu ne intalnim nu suntem la aceiasi scoala

1 răspuns: