| AncutzaDragutza2000 a întrebat:

Imi place de un baiat care in tabara. statea cu mine doar cand era singur cand era cu prietenii nici nu ma baga in seama.dar totusi mereu se uita la mine.ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Te place dar atunci cand este cu prietenii nu te baga in seama pentru ca au discutiile lor

| AncutzaDragutza2000 explică (pentru mona):

Da dar nu stiu era ceva ff ciudat pentru ca el statea cu mine da parca vroia sa faca sau sa zica ceva da nu putea faza e ca stateam impreuna da nu ne salutam sau din astea

2 răspunsuri:
| isabelabela a răspuns:

Atata timp cat statea cu tine si se simtea bine in companie ta eu cred ca are o afectiune pentru tine oricum baietii cand sunt cu prietenii ei sun cei mai importanti din simplul fapt ca isi petrece mult timp cu ei si na...tie cand iti place de un tip dar esti cu pritenele nu cred ca stai mai mult cu el decat cu ele.Eu zic ca ii place de tine sau i se pare ca esti de treaba