| AnaBonteanu a întrebat:

Daca s-ar putea da dai timpul inapoi , in 2011 .
Ce ai schimba ? Ce ai vrea sa schimbi ?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Nimic! tot trecutul e trecutul tau! faptele tale! de ce vrei sa ti le schimbi? k ai fost prea prost at si at? k nu ai facut ce trebuia at si at? ehh.din greseli se invata, si bucurille ce au fost vor fi si de acum inainte! poate nu la fel, dar tot bucurii se numesc

| AnaBonteanu explică (pentru DNSK):

Eu am o prietena cea mai buna, dar m-am imprietenit cu alta colega si am devenit cele mai bune prietene, si asa am ajuns sa am 2 prietene cele mai bune, dar cu una m-am apropiat mai mult. Intr-o zi m-a injurat pe mess, i-a injurat pe prieteni mei pe familia mea. Dupa un timp, cele 2 prietene ale mele au devenit cele mai bune prietene.
Asta m-a facut geloasa rau, rau, rau, iti dai seama sa vad cum o imbratiseaza Elena sad pe Maria happy. Sunt sigura ca, daca nu eram pietena cu Elena asta nu s-ar fi intamplat. Dar partea buna e ca Maria e mai buna prietena cu mine decat cu Elena, pe mine ma invita-n parc, pe mine ma cheama acasa la ea si eu o chem acasa la mine, tati nostri au fost la aceias scoala. Toata lumea spune ca eu si cu Maria suntem la 2 surori. Ne place aceias culoare, mancare, luam mereu aceias nota.

| DNSK a răspuns (pentru AnaBonteanu):

Buh, ai sa-ti zic, acum la varsta ta cea mai buna prietena e aia cu care-ti pierzi mai mult timp! o sa inveti u ce inseamna cu adevarat notiunea asta! nu dispera nu nervi, k ceea ce e acum e doar o simpla prietenie! asa cum s-o rupt cu una din ele, asa o sa se rupa poate si cu cealalalta! nu-i stres, stai u linistita! pe la 20 de ani o sa plangi daca-ti face cel mai bun prieten asa! am si eu unu de la 5 ani. si noaptea la 2 daca-l sun si ii spun ca am nevoie atunci vine! cand sunt cu mana intinsa face si imposibilu si ma ajuta! asta-i o prietenie, nu ce e la varsta voastra!

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce as schimba?, poate nimic.
Daca as da timpul inapoi acu vreo 8 ani...
Poate poate as schimba unele chestii la mine.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Daca m-as intoarce in 2011, nu i-as mai face atata rau omului cu care acum` is impreuna... + n-as mai face atatea greseli puerile I don't want to see

| Primo a răspuns:

Daca m-as intoarce in 2011 as vrea sa fiu pentru ultima data pret de 5 minute alaturi de omul care m-a crescut mare si caruia ii datorez ceea ce sunt astazi... happy

| Rubi91 a răspuns:

Chestiile marunte care au stricat ce era frumos! Greselile facute! Nu stiu!