| 0PopaPorno a întrebat:

Daca unei fete/baiat ii place de tine si e cea/cel mai draguta/dragut din toata scoala, dar se imbraca super naspa cu haine ieftine si nasoale tot ai accepta sa stai cu ea/el?

4 răspunsuri:
| Rosemarie a răspuns:

Normal ca as acceta sa stau cu el! Pana la urma nu am oelatie cu hainele lui ci cu el.oh go on Si poate as incerca [daca tot ti asa mult] sa ii schimb si stilul.

| shadovv a răspuns:

Haine nasoale? Nu exista asa ceva. Depinde de gusturi. Oricum faza asta e gen "carte si coperta".

| JokoSmile a răspuns:

Hi. Baiat dragut si popular cu haine nasoale. chestiile astea nu se contrazic thinking
In fine... da de ce nu, daca tipul imi place crezi ca imi pasa cum se imbraca atat timp cat nu e un natang care isi verificca freza din 2 in 2 secunde iar daca il calci pe tenesii lui mataie ca o fata I don't want to see. Prefer sa se imbrace nasol dar sa am cu cine vorbi si sa ma inteleg...
Copii din ziua de azi oh go on laughing
Peace

| darkwizzy978 a răspuns:

Daca iti place de ea simti ceva pentru ea ...numai conteaza ce poarta treci pur si simplu peste asta.Sentimentele reale sunt mai presus de orice... daca iubesti o fata treci peste toate defectele ei si stai cu ea daca chiar iti place succes