| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala am afirmat in fata unei fete ca ei ii place de mine si ea mi-a spus ca sunt dragut, dar ea e cea mai draguta... Ce sa inteleg?

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Ca nu te place, doar e atrasa de tine fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori a salvat situatia, ori e proasta!

Răspuns utilizator avertizat
| TuRneR01 a răspuns:

Ca esti bun, arati bine dar nu esti de nasu ei. Adica esti frumos dar nu pentru ea, ea vrea ceva m-ai mult.

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Depinde de personalitate...
Daca este o persoana buna, inseamna ca te tachineaza... fa in asa fel incat sa te placa si mai mult
Daca este o persoana rea, este rea cu tine, dar aparentele inseala...