| Mihai_6580 a întrebat:

Daca vreau sa iau un colet de la posta si nu am 14 ani(aparent nici buletin) pot sa-l iau decat cu copia de la certificatul de nastere?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Pai nu conteaza ca e pe numele tau tu in nicitrun caz nu poti sa il ridici ti-am spus daca intelegi bine daca nu asta e...te iei frumos cu un parinte de al tau si te duci la posta si ii spui sa isi ia si buletinul cu el sau cu ea depinde cu cine mergi sper ca te-am ajtuat mai mult de atat nu am ce sa fac...tu nu poti sa il ridici pentru ca nu ai buletin!

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Nu trebuie sa se duca unul din parinti tai sa il ridice...

| Mihai_6580 explică (pentru Predator30):

Cu ce acte din moment ce coletul e pe numele meu?

| Predator30 a răspuns (pentru Mihai_6580):

Pai nu conteaza ca e pe numele tau tu in nicitrun caz nu poti sa il ridici ti-am spus daca intelegi bine daca nu asta e...te iei frumos cu un parinte de al tau si te duci la posta si ii spui sa isi ia si buletinul cu el sau cu ea depinde cu cine mergi sper ca te-am ajtuat mai mult de atat nu am ce sa fac...tu nu poti sa il ridici pentru ca nu ai buletin!