| Petronela a întrebat:

Dati-mi niste exemple de id-uri frumoase care sa fie ceva cu ingeras, fetita sau ceva care sa contina nume de flori sau culori...:d sper ca m-am facut inteleasa:d

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Salutt.

fetitsa.cu.chibruturi_violette
pink.violette
rose. x
ingerash_angelush
love. JB_clauu "(clauu = porecla numelui tau)"
frutty. tutti_loser :]]
blu_freaxxx_love
bly_3.smile
smylex_lovex
a.stapidz.kidzs
love. tu_angel
ix. _ix
tutix_toffifee
milka_ciocolat
dulcica_angel. love

Pa, pa.

14 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Rainbow_dream
light_rose
green_sky
touch_the_XXXXXXX si in locu "x" urilor scrii culoarea care o vrei. de exemplu touch_the_blue

cam atat imi vin in minte acum

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna Petroo :X

Uite cateva :
-ingerash_micuts
-fetita. sweet17
-viollette_colorate
-mov.roz
-ingerash.colorat
-fetitsa_viollette
-roz.bombon
-o.fetitsa_colorata

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=aFLBg2xK9FU&feature=related

Eu una rad cu lacrimi la asta =)))
Sper sa iti placa si tie: *

| roksy a răspuns:

Beautiful_rose, blue_star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love. tu_angel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc crinutza si as vrea si eu cateva exemple de id-uriblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dolce. floricik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La
_ naiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey
uite iti dau o idee: ingerash_dragalas_100, trandafir_scump_yoo sau fetitsa_scumpa_dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sisisexikiss

| AcadEL a răspuns:

. singura_fetitza_ce_te_iubeste, nimeni_de_nicaieri thinking

| Patricia_4313 a răspuns:

Petronela,din punctul meu de vedere ca sa ai un id frumos nu trebuie neaparat sa fie la moda,super,[ingelas,fetita...],te-as sfatui sa iti pui daca nu te-ai supara,ma rog,faci cum doresti,mie mi se pare cel mai frumos acesta, deoarece este original:[Prenumele_Numele De Familie, Prenumele.Numele De Familie, Numele De Familie_Prenumele, Numele De Familie.Prenumele,Numele De Familie Prenumele, Prenumele_Numele De Familie Si Data Nasterii Tale] sper ca te-am ajutat sa fi cat mai ORIGINALA love struck!

| Patricia_4313 a răspuns:

Iar daca tii neaparat sa iti faci cu [ingelash,fetita,sau ceva care sa contina nume de flori sau culori] iti pot da niste exemple : Ingerash_Mikutz,Ingerash_Frumozz,Ingerash_Dragutzz,Fetitsa_Mikutza,Yo_Fetitsa_Ta, Fetitsa_[Culoarea Parului Tau], Pink_Flower/s]etc:d

| pinkpwpgirl a răspuns:

Ai_grija_de_aripile_mele