| spyman a întrebat:

Dati-mi un personaj anime ( Nu din Naruto ) care este ceva gen : Forever Alone, dar sa nu fie urat. Ms Anticipat

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Nu cunosc nici un personaj care să rămână "forever alone" până la sfârşitul seriei.
Însă, știu câteva personaje care au fost singuratice la început. De exemplu, Mei din "Another". Este un personaj care m-a impresionat, şi mi-a rămas întipărit în memorie.
Sau, un alt personaj, Sawako din anime-ul "Kimi ni Todoke". Grozav personaj, asta e părerea mea. Sinceră să fiu, seamănă cu mine în prima serie.
Şi pe moment, cam atâtea îmi vin în minte.

| spyman explică (pentru positivity):

Stiu si eu... Ma refeream la barbati. Dar este destul de bine, desi nu m-ar supara deloc sa dai si niste exemple de baieti!

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

L din Death Note

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Like a boss, Poker face, Troll face... FUNDAhappy

| spyman explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Tu stii care este diferenta dintre Anime si Meme?