| darts01 a întrebat:

Dau funda! Am 20 de ani si imi cade parul la fiecare mana pe care o dau prin cap ma trezesc cu mana plina de fire de par. Dupa ce ma spal pe cap umplu cada de par. E vreo sansa sa nu insemne ca chelesc? Va rog spuneti-mi din proprie experienta daca stiti vreun remediu?

Răspuns Câştigător
| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a răspuns:

Si sora mea de 20 de ani a patit la fel dar dupa ce și-a schimbat șamponul si a folosit un tratament i-a trecut.Dar se mai poate intampla si de la stres. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns: