| darts01 a întrebat:

Am 20 de ani si mi se pare ca imi cade cam mult par cand ma spal pe cap, e vreun mod prin care pot sa imi dau seama daca o sa chelesc? Si credeti ca e vreo sansa sa nu se intample asta din moment ce la fiecare mana pe care o trec prin par scot fire de par? Si daca ati putea sa imi spuneti un sampon natural bun care a dat roade la voi daca ati avut problema mea, sau alt remediu ar fi perfect de o funda.Mentionez ca sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Foloseste tonicul de la PARUSAN. Nu mai am probleme cu caderea parului de cand il folosesc!

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Sampon si ulei bun atat pentru femei cat si pentru barbati, vivese senso duo happy. Eu il folosesc, nu-l voi schimba si sunt multumita. Este practic cel mai bun sampon sau ulei pe care l-am folosit happy

| NH4OH a răspuns:

Aplică-ți la rădăcină ulei de ricin, așteaptă o oră, apoi spală-te normal pe cap. Este bun pentru îndesirea părului.

| andreeadeealeea a răspuns:

Buna! Nu iti face probleme! Parul devine fragil la temperaturi mari, de aceea se rupe sau cade, ai putea la final sa clatesti cu putina apa rece. Si mie mi se intampla la fel, iar eu sunt chiar mai mica, am 16. Iar treaba cu chelitul la 20 de ani, no way! Esti in floarea varstei cum s.ar spune. Sper ca te-am ajutat. Paaa