| catalin231998 a întrebat:

Dau funda! Salut TPU. Am level 29 pe metin2. Am batut foarte multi arcasi brutali si specialisti brutali si nu mia picat nici un fms. Dc? Nu am folosit nici o vraje nimic nici aura. Dc nu pica? Pt cel mai bun raspuns dau funda!

3 răspunsuri:
| Zuupass a răspuns:

Pai mai intai ce ai bree da scrie la adolescentii si nu la jocuri pc? si ca esti cam p---- de asta happy

| DudyyGreen a răspuns:

Ai nevoie de lvl 20-22 sa iti poata cadea. Nu-ti cade la nivelul ala, e prea mare...