| Myr3ll1994 a întrebat:

Sunt lvl 30 pe metin2 si orice as face nu pica fms( sabie de luna plina) am inteles ca trebuie sa omor arcasi brutali si specialisti brutali, iar eu am omorat deja vreo 10-15 din fiecare si nimic. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna, Mirel!
Fms-urile, pica destul de greu de aceea sunt si asa de scumpe la vanzare. 10-15 sunt prea putini ca sa picehee hee. De exemplu, un amic de-al meu a stat vreo 3 zile ca sa-i pice Fms. Deci mai incearca! Trebuie sa ai mare rabdare daca chiar ti-l doresti cu adevarat!happy