| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita...am facut sex neprotejat, de fapt folosind metoda coit intrerupt cu prietenul meu si in fiecare luna mi-a venit menstruatia normal si nici simptome de sarcina nu am, adica 3 luni facem sex neprotejat, si in aceste 3 luni nu am avut nikio simptoma, si menstra a fost normala si cantitativ si ca culoare, m-a tinut 5 zile in fiecare luna. Oare se poate totusi sa fiu insarcinata? Cat la suta sunt sanse sa fiu daca mi-a venit menstruatia si nu am simptome?

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

0 % sanse... daca erai insarcinata menstruatia ti se oprea chiar in primea luna si aveai diverse simptome, gen ameteli, dureri de cap sau senzatii de voma.Asa ca poti sta linistita, ai scapat:*dar, pe viitor, ca sa nu mai intampini astfel de probleme cel mai bine ar fi sa protejezihappy

2 răspunsuri:
| Sile_6892 a răspuns:

Nu este bine sa dam procente daca esti insaecinata sau nu. Ca femeie stii ca trebuie sa devii si mama si se poate intampla nu cand iti doresti ci cand se nimereste. Daca nu ai greturi si nu mananci lamaia ca pe o portocala este ok. Cred ca fundita o merita prietenul tau.

| AleXandraDoll a răspuns:

Buna. Eu cred ca nu esti insarcinata pentru ca iti poti da seama singura daca este ceva in neregula cu tine, insa pana acum ai avut noroc ca nu ai ramas insarcinata. Pe viitor te sfatuiesc sincer sa te protejezi pentru ca mai devreme sau mai tarziu vei avea parte de o sarcina nedorita daca vei continua asa.