| Snow a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Am avut un contac sexual neprotejat acum 2 luni (coit intrerupt). Cam dupa 2 saptamani am fost la un medic ginecolog iar acesta mi-a spus ca nu sunt insarcinata (dupa 2 saptamana de la contactul neprotejat). Menstruatia mi-a venit a 2a zi dupa ce am fost la control. a fost normala si a tinut 7 zile.De atunci nu am mai avut contact neprotejat insa menstruatia de luna asta mi-a intarziat. Sunt sanse sa fiu insarcinata sau poate este doar o dereglare.Astept raspunsuri care sa ma ajute.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Din moment ce ti'a venit odata n'are cum sa se fi produs intre timp din moment ce nu ai mai avut contact. Deci nu ai de ce sa iti faci griji, e doar o dereglare.

4 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina! nu e scump si e destul de sigur! bafta :*

| 80Cris a răspuns:

Doar iti intarzaie ciclul, stai linistita, nu ai cum sa fii insarcinata!

| mahoney a răspuns:

Nu esti tongue

| leuxxx a răspuns:

Ia postimol dupa fiecare p;;;;;;;;