| dydy1992 a întrebat:

Dc nu se mai da nini la disney channel la 9:25
pe site scrie Nini: acum la tv
si nu e!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia sunt la episodul 61 si nini are 128 episoade deci eu stiu ca la sfarsit se casatoreste nini si lumea afla de nico dar si mie mi-e or dar cred ca apare marti iisi rea programul chiar cand a luat pauza

41 răspunsuri:
| BabyBugsBunny a răspuns:

O sa mai fie da trebuie sa ai rabdare poate nini se insoara cu ambasadoru(thomas) funda?big grin

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Revine in martie

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Revine in martie nini

| mihai1997 a răspuns:

P 14 martie cred dar asta inseamna ca trebuie s termine cu programul d filme originale d marti si vineri sper ca t-eam ajuat si eu m uitam l nini s m enrveaza ca nu mai da era intersant urmatorul episodul orm in total sunt 128 d ep in si l noi in rom au fost doar 60 dc 128-60=68 ep dc in 2-3 luni il term dau chiar mai putin de atatasad

| mihai1997 a răspuns:

Din 14 martie 2011 la ora 19:30 m-am uitat in program pe acasa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ea se marita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai oamenii de la Disney au zis filmul e cu dragoste multa.
Si nu lau mai dat ca e 16+. Acum e bafta charlie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai dati nini?
Pt ca pe toti care i-am intrebat se inv ca nu il mai dati, era cel mai frumos sereal, foarte tare ne intereseaza pe noi hana banala si alte tampeni daca nu dati nini am sa le spun la toata lumea sa nu se mai uite la programul prost adica disney channel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dati nini tot la 9:25 ca daca nu ma inervez chiar rau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini are 184 de episoade si partea 11 pana i ultimul episod, iar eu vreau sa le vad pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos sa mai dati nini pentru ca este interesant, si la toata lumea le place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ma inervati de ce nu il mai dati? va bateti joc de noi, dupa ce ne-a placut si l-am inteles nu il mai dati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tttttttttttthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baa producatorilori! Chiar suntenti nesimtiti! Ce dracu de o saptamana nu mai e cu nini bagati toate ***'urile pe disney channel "viata in acvariu"ce dracu e aia?raised eyebrows Cica desen! Ala ne irita mai rau! Macar ziceti'ne de ce nu se mai difuzeaza dati jumate si pe urma pauza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ce se va intampla in continuare: Nini se va casatori cu Thomas si va face un baiat. Dar va rog frumos sa il mai dati si de acum inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece pana mea nu dau frate ca deja cand vad ca incepe altceva imi vine sa nu stiu ce sa fac Doamne mai datii va rog mult la toti ne place nu are chiar asa multa dragoste doar sarut atat cred ca doar... plz plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce nu mai este Nini. Cred ca au luat o pauza.

Mi-ar parea foarte rau daca nu ar mai fi deloc.
Era cel mai tare serial de la Disney Channel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu de ce nu mai da nini acum cand totul devine mai palpitant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi pare rau ca nu se mai da nini, dar poate il vor da pana la urma, ar fi bine cel putin pentru ca multi sunt de parere ca e cel mai bun serial de pe disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai tampitilor intrati pe YouTobe si acolo gasesti episoadele de le 1 la128 finalul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De c nu se mai da nini la televizor? era preferatul meu desen de pe disney chanal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul nini de pe Disney Channel o sa inceapa din nou in luna martie am citit pe google big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fraerilor sa nu va mai zic odata de ce nu mai dati nini, era cel mai tare voi habar nu aveti ca i fain datil va rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si voi sunteti suparati ca nu mai da nini ca eu sunt tun dar lasa ca bu stiu ei ce i fain dupa aia o sa le para rau ca nu au cine sa se uite la tampeniile lor de rocari si poate o sa bage iar nini ar fi super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati linistiti. o sa mai dea Nini.Si ultimul episod o sa fie superb, eu le-am vazut pe toate si sunt superbe. din Martie o sa inceapa iarlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit pe net ca Nini va reveni in martie cu un nou sezon: Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa asteptam revenirea frumoasei telenovele.
Asa ca tot ce trebuie sa facem e sa avem rabdare:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si ma mir dar am zis ca fac reclamatie la disney channel daca nu da