| freemind154 a întrebat:

De 5 zile mi-am facut gaura in ureche si port un cercel medicinal, inca doare cand il ating sau rotesc, parca nu vrea sa slabeasca durerea, ar fi vreo problema daca l-as scoate peste o saptamana chiar daca durerea nu va disparea complet?

3 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Nu iti recomand sa il dai jos. Gaura se va astupa. Incearca sa dai cu spirt, sau ceva care e foarte bun dezinfectant, chiar daca te va ustura, iti va amorti, si nu te va mai durea.
Succes.

| freemind154 explică (pentru Athée):

Si daca il dau jos si imi pun unul de plastic risc sa se infecteze?

| Athée a răspuns (pentru freemind154):

Plasticul nu e recomandat, dar informeaza-te totusi despre asta. Eu nu am incercat...