| Dafii a întrebat:

De cateva zile, sunt preocupata de felul in care arata corpul meu happy.

Nu sunt plinuta si nici slabanoaga. Problema este ca am burtica si de curand nu mai mananc dupa ora 6 absolut deloc, incep sa mananc legume si fructe, cu greu reusesc sa ma abtin de la dulciuri si reusesc. NU spun ca nu gust de pofta dar asta pana in ora 15:00. De curand fac cate 100 de abdomene pe zi, inainte faceam cate 200 dar m-am lasat.

Eu fac abdomenele seara, deoarece eu invat dimineata si nu am timp sad. Ce trebuie sa mai fac ca pana la sfarsitul lui iunie sa am un abdomen frumos? ( Nu am burta mare laughing )

2 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Ceai facut si acum nunai ca fa 200. nu cred ca conteaza cand le faci dar mai bine le faci dupamiaza. succes la slabit!