| anonim_4396 a întrebat:

De ce adultii cred ca, copii nu pot iubi?

5 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi daca te referi iubire fata de un baiat la varsta de 10-11-12-13, nu cred ca exsista, doar atractie fizica, sau a placea, deoarece inca sunt prea mici sa stie ce e iubire, dar copii de azi sunt foarte dezvoltati mintali ( asa cred ei ) in fine.
Bafta si Craciun Fericit!

| simonna a răspuns:

Nu cred ca adulti afirma asa ceva, doar ca, copiii(scuze cacofonia) inteleg altceva.Eu zic asa ca adulti sunt constieti ca un copil pune prea mult suflet in orice si nu vor sa sufere, in plus fiind copil nici nu prea stie ce e bine si ce e rau, cand trebuie sa puna suflet si cand nu.

| DSGline a răspuns:

Pentru ca is demodati

| Zoelinda a răspuns:

Pentru ca nu ii respecti destul in cat sa aiba incredere in tine

| mihiai a răspuns:

Ti se pare, adulti cred ca, copii pot iubi