| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa mentin contactul vizual cu o persoana, incep sa rad? Ma emotionez instant si incep sa rad din senin, sau sa intorc repede privirea.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza imaturitatii si a lipsei de seriozitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este ceva ce nu am suportat niciodata la un om este: lipsa de seriozitate si uitatul in alta parte cand vorbesc cu el, in loc sa se uite in ochi mei.
Pe cei ca tine ii dau afara cand vin la interviu si-i apuca rasul.
Nici nu discut.
Ori esti ologofren ori ai probleme de maturitate destul de seriose, daca nu esti capabil sa te concentrezi si sa acorzi respect si seriozitate celui din fata ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Fjor):

Deci ai o problema psihica, pana la urma.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Râsul descarcă tensiunea nervoasă.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

De la anxietate probabil.