| LOkk12 a întrebat:

SAlut TPU! DE ce baietii care au o relatie de mai mult timp, isi insala iubitele? Cel mai interesant raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Blondiii67 a răspuns:

Sa'ti zic o poveste: Un baiat ii zice unei fete: Te plac multt! Fata: Stiu, dar nu ma vei mai lacea pe mine cand o vei vedea pe ce a mai buna prietena a mea! Baiatu': Nu'i adv! Fata: E chiar in spatele tau! Baiatul de uita mirat in spate spunand: Nu e nici o fata acolo! Fata: Adevarat, dar daca mai fii iubit cu adevarat nu te'ai uita dupa alta mai buna! SFARSIT! ...Deci baietii nu pot rezista dor cu una! Si daca pot, asta este dor o scurta perioada de timpp pana gasesc alta maii bunaa!

| LOkk12 explică (pentru Blondiii67):

BRavooo...m-a impresionat raspunsul tau...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le înşală şi dacă au o relaţie de mai puţin timp. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Sa inteleg ca poezia mea n-a ajutat la nimic?

| LOkk12 explică (pentru anonim_4396):

Prietena mea a patit-o si nu stiu ce sa-i mai zic ca plinge intr-una big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LOkk12):

Spune-i ca e tanara, sa-si caute alt baiat, de consolare, si pe ala nou sa-l insele ea prima, si sa-i faca viata amara, pentru compensare laughing

| LOkk12 explică (pentru anonim_4396):

Asa i-am ziswinking

| IgoToHellForThis a răspuns:

Deoarece se plictiesc de persoana respectiva -_-'.Cum ar fi sa te uiti la un film de 1000000 de ori cat de mult ti'ar placea te plictisesti big grin