| by3nkwtssa a întrebat:

Stiu ca la 12, 13, 14 ani la fete le vine ciclul... dar la baieti ce li se intampla? nu e corect ca numai fetele sa "sufere" pe tema asta(dezvoltarea)dau funda mare mare mare de tot daca raspundeti rapid

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sunt baiat.
si cred ca nu ar trebui sa vezi lucrurile ca pe o "suferinta". adica gandeste-te...in general copiii sunt mai atasati de mamele lor fie ca sunt fete sau baieti si + ca ai sansa sa nasti un copil.

| LazokAndreea a răspuns (pentru Floreenofficial):

Deci tu te referi ca sa nasca baieti copii mie imi convinewinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Voi baietii ar trebui sa va bucuratzi intr-un fel la fete e mai naspha trebuie sa te protejezi is mai multe si nah o sa va dezvoltati fiecare in mod diferit si la timpuri diferitewinking

| BAliinuShaa a răspuns:

Chiar nu stiuhee hee
Patesc si ei schimbari insa nu dureroase tongue
Li se ingroasa vocea. Apare mustata si in curand o sa faca cunostinta si cu lamahee hee

| GeorgiaA15 a răspuns:

Baieti patesc alt ceva dar nu e dureros cred... sperma

| cccristi a răspuns:

Nu patin nimic, e chiar nesesizabil

| InGERfaraNOr a răspuns:

La baieti nu le vine nimic, doar li se ingroasa vocea si in unele cazuri intr-un anumit timp(o luna, 2, 3,4, etc.) rama ragusiti, incepe sa le creasca mustata si barba, etc.nu li se intampla nimic dureros

| DarkBlood32 a răspuns:

Cel mai naspa lucru la baieti este sa nu bea deloc apa rece pe perioada adolescentei ca mai incolo o sa ramana ragusiti toata viata. straight face E naspa si cu mustata.
Dar e naspa la fete cu mustata. rolling on the floor