| mimikafrumusika a întrebat:

De ce cand vorbesc pe mess cu un baiat imi apare de fiecare data cand scrie ceva Your buddy has sent you a cool Wink, to get it click http://www.smileyhub.com/......ttp?/s.asp S=251767130$\@TCEW

Răspuns Câştigător
| Bellabelutsag a răspuns:

Pentru ca el are un program de emoticoane noi si thu nul ai daca il aveai si thu instala nu iti mai arata asa

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Ca are el instalate emoticoane aditionale,si cand pune unul din ala,tu,cum nu il le ai instalate,iti apare aia, sa faca reclama, practic.

| ZumZz a răspuns:

Da, pentru ca el are instalat un program cu niste emoticoanewinking

Si tu daca nu-l ai instalat, de aia iti apare asa.

Sper ca te-am ajutat happy

| micutsa19 a răspuns:

Deoarece el are instalat un program cu alt gen de emoticoane, il poti instala si uh si vei vedea ce iti transmite acel emoticon