| Kodokuna a întrebat:

Vorbeam aseara cu cineva, si mi-a trimis un emoticon, pe care nu l-am putut insa vedea. Mi-a aparut asa: "Your buddy has sent you a cool Emoticon, to get it click http://www.smileyhub.com/......ttp?/s.asp S=104722537$%5c@TCEE".
Asa ca am deschis link-ul, am descarcat emoticoanele alea, dar cand m-am uitat in arhiva mesajelor imi aparea tot textul ala.Cum fac sa-mi apara smiley-ul, sa vad ce mi-a trimis?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ala e virus frate...

| ScreamCrazyyBrokenBlood a răspuns:

Nu poti.pentru ca trebuia sa tragi programul ininte sa iti trimita emocationul nu poti sa vezi emocationul daca atunci nu ai avut programul. Sper ca te-am ajutathappy