| simina96 a întrebat:

De ceva timp primesc pe messenger mai de la toti din lista ceva linkuri cu virusi gen : Your buddy has sent you a cool Emoticon, to get it click http://www.smileyhub.com/......ttp?/s.asp
nu le-am accesat pentru ca stiu ca is virusate dar nu stiu cum sa scap de ele sa le sterg sa nu imi mai apara.De fiecare data cand imi scrie cineva ceva si un cuvant daca imi scriu imi apar prostiile astea le-am zis la multi sa nu imi mai tot trimita da imi zic ca se trimit automat nu le trimit ei. Cum as putea sa fac sa nu mai primesc sau sa le sterg?

1 răspuns:
| angelRBD a răspuns:

nimic