| gya_7749 a întrebat:

De ce credeti ca e importanta familia? Si de ce nu credeti cae importanta familia?

Răspuns Câştigător
| TheBiban a răspuns:

Mai putin cand mori.Atunci cand parasesti lumea,nu poti lua nimic/pe nimeni cu tine.

Da, familia e foarte importanta pentru ca ea iti ramane alaturi orice, absolut orice ti s-ar intampla. Familia e compusa din oamenii care te iubesc oricat de mult te-ai schimba.

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Ce întrebare este aceasta? Normal că familia contează cel mai mult! Ea îți este aproape, ea te sprijină, ea îți dă sfaturi bune, ea te iubește, ea îți rămâne definitiv.

| Aηdεεε a răspuns (pentru Neimportant):

Adevarat!

Familia iti este aproape si la bine si la rau!

| TheBiban a răspuns (pentru Neimportant):

Mai putin cand mori.Atunci cand parasesti lumea,nu poti lua nimic/pe nimeni cu tine.

Da, familia e foarte importanta pentru ca ea iti ramane alaturi orice, absolut orice ti s-ar intampla. Familia e compusa din oamenii care te iubesc oricat de mult te-ai schimba.