| Popescu_8609 a întrebat:

De ce fetele cuminţi sunt atrase de băieţi răi? Şi ce înţelegeţi voi prin "băiat rău"?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Ai dreptate. Si dupa ce le trage o mama de bataie sau se duc si le inseala cu altele vin si se plang pe TPU ca nu stiu ce sa se mai faca cu "baietii rai" rolling on the floor

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca le-a intrat prostia in cap de aia sunt atrase de tipii cei rai. un baiat rau e cel care fumeaza, bea, injura si se poarta urat.

| Esperança a răspuns (pentru mgtow):

Ai dreptate. Si dupa ce le trage o mama de bataie sau se duc si le inseala cu altele vin si se plang pe TPU ca nu stiu ce sa se mai faca cu "baietii rai" rolling on the floor

| Esperança a răspuns:

Ca s-au uitat prea mult la filme.

| Handrei a răspuns:

Normal fetele cuminti nu au nevoie de baieti pana la o anumita varsta cand isi dau seama unde sunt si ca trebuie sa incheie etapa adolescentei, sa caute pe cineva demn sa produca lei sa o intretina si sa-i faca copii...si chestia cu "fetele cuminti"cum se numesc ele e de fapt o porcarie, nu sunt decat niste panarame care nu stiu ce vor de la viata si sfarsesc violate, regulate si lasate de-oparte de baieti rai=shmecheri.recunosc.imi place si mie imi place sa fac astawinking.si n-am pretentia sa ma numesc baiat rau

| TheVampiresDiaries2012Stefan a răspuns:

Ptr ca vrem cv ce nu poate fii al nostru...si e o provocare pentru noi sa-l cucerim.winking Baiat Rau - Smecher, Arata bine, Face ce vrea el.etc.

| anime1 a răspuns:

Pai la niceo fata nu-i place un tocilar fetelor le plac mai mult baietii intraznesti cu tupeu sa aipa un stil destul de bun straight face cam astea sunt