| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele urate au iubiti, iar fetele frumoase nu au?

Răspuns Câştigător
| Lorenyk a răspuns:

Pentru ca uneori baietii umbla dupa fetele frumoase doar din acest motiv: pentru ca sunt frumoase. si atunci relatia este superficiala si se termina repede. sau poate pentru ca fetele frumoase sunt increzute si li se pare ca niciun baiat nu e pe masura lor (am in scoala cateva fete asa), sau poate pentru ca baietii cauta ceva dincolo de frumusetea lor, ii intereseaza si caracterul si sufletul acelei fete. nu e de ajuns sa fi frumoasa. asa cum ai spus, poate fetele acelea urate de care zici tu, au alte calitati pe care fetele frumoase nu le au.

82 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habarnam doar ca asa am patit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii se gandesc numai la dragoste si dupa cateva zile le parasesc pe cele urata si gasesc altele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca fete frumoase adesea ori sunt proaste si altele sunt prea fitiase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dc vor fetee frumoase sa aiba iubiti ma ofer eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele urate accepta situatiile mai usor datorita aspectului fizic, iar fetele frumoase cred ca totul le sta la picioare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca baieti profita de fete urate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca fetele urate se comporta mai frumos cu ei si cele frumoase nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am e ceva tampesc pentru un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit destule comentarii (firesc din parte fetelor care sunt majoritare) si binenteles sunt multe gresite, isa ideea sta cam asa simplu si la obiect; Fetele frumoase au si vor avea dintodeauna pretentii exacerbate fata de eventualii curtezani, in general afiseaza vanitate, orgoliu si sfidare fata de majoritatea barbatilor si bineteles ca acestia aproape instinctiv stiu ca nu merita sa le acorde prea multa atentie decit un simplu fluierat sau 'ce faci papusica', pentru ca stiu de la bun inceput ca sansele lor sa fie acceptati de asemenea 'viespi feminine' nu sunt prea mari daca nu chiar nule.Si eu am aflat pe propria piele cit de arogante, sfidatoare si bineteles respingatoare sunt femeile frumoase astfel ca m-am cam lecuit si aproape ca instinctiv ocolesc asemenea specimene. Ei bine am descoperit ca astfel fac si majoritatea comfratilor mei masculi, pentru ca ajungem la un moment dat sa ne ne saturam si sa ne acrim de atita stradanie si bunavointa cu frumoasele pamintului si ajungem sa ne schimbam atitudinea si viziunea in viata despre femeie ideala care cel mai adesea este chiar cea mai uritica si nu prea atragatoare, astfel ca si eu acum evit pe cit posibil frumosele si imi caut uritica mea cu suflet mare.Ca incheiere concluzia este ca; Femeile uritele vor avea parte intotdeauna de satisfactia iubirii din partea unui barbat pe cind cele frumoase in general vor sfirsi singure si batrine fara vreo alinare si amintiri placute de iubire traite in tinerete pentru ca ele singure au adobtat zicala celui cu coarne; 'Vanitatea Este Pacatul Meu Preferat'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auziti dar voi nu aveti noroc la baieti si vb aici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si fetele urate au un rost, dar nu e prea corect in unele cazuri cand baietii se folosesc de ele numai asa...in gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si fetele urate au un rost, dar in unele cazuri baietii doar le folosesc pentru un anumit motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sunt bunecrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu is permit sa aiba fite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate care au comentat aici sunt uratelaughing))haha.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare fata e frumoasa in felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Etee da nuii asa de fetele urate asi bate joc dar de fetele frumoase nu pot

| sorinache a răspuns:

Fetele urate sunt sincere si pun mai mult suflet intr-o relatie pnt ca duc lipsa de baieti si atunci cand gasesc unu incearca sa il tina langa ea cu orice pret.Asta ii avatntajeaza pe baieti pnt ca pot profita mai usor de fetele care sunt mai urate si care nu prea au experienta in dragoste...pe cand in privinta fetelor frumoase e cu totul invers..pana la urma gogutu nu stie carte si nici nu asculta muzica

| nicunik a răspuns:

Jh

| nicunik a răspuns:

Fetele "urate" au prieten fiindca baietilor in general le plac fetele mai putin fitoase care stiu numai etc.sa nu le deranjez pe acele fete"sexy" sa zic asa, deci daca sunteti frumoase si nu aveti prieten e treaba voastra ca stati numai cu nasul pesus cred ca stiti ce vreau sa zic asta e realitatea imi pare rau de voi dar o sa ajungeti la 40-50 ani daca o tineti tot asa

| traianos a răspuns:

Fetele urate sunt uneori dragute si poate intalnesc un iubit urat dar dragut, iar fetele frumoase sunt si ele dragute dar nu gasesc baieti pe placul lor!

| justforfun_2537 a răspuns:

Sincer va zic ca eu nu pot sa ma duc la o fata care nu imi place la prima vedere (nu cred ca exista fete urate si frumoase)sa inkerc sa ma combin cu ea.sau mai ales cum zic unii ca noi baietii ne multumim cu o fata mai putin aratoasa pentru ca ne e naspha sa ne ducem la fetele frumoase.in nimic un caz! daca nu imi place nu pot sa stau cu ea, nu pot sa ies cu ea pe strada, nu o pot prezenta la prietenii, pnm! mi se pare foarte aiurea. mie m-i s-a intamplat sa ma indragostesc f rau de o fata pe care prima data cand am vazut-o nu am avut nimic o reactie, asa ca nu cred ca ar trebui sa punem intrebarea asta.intr-adevar fetele mai aranjate par mai frumoase dar eu cred ca toate sunt la fel.de cate ori nu ati zis ca aveti un tipar de fata sau de baiat care va place si pana la urma stateai cu un alt gen. mie in momentu de fata imi place o fata care nu are nimic o treaba cu modelu meu de fata ideala.si chiar imi place f mult.asta pentru ca imi place la nebunie felul ei de a fii, de a stii sa traiasca viata, de a gandi, de a ma face sa ma simt bine.asa ca lasati ideile astea cu fete frumoase si urate.nikiodata nu se stie pe kine ti se pune patalaughinglove struckiubiti-va multlove strucklove strucklove struck