| AdyBoss09 a întrebat:

Fetelor care va place mai mult baietii blonzi sau bruneti?+ argumentati de cehee hee

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Contează mai mult ce are în cap.

| madyddd a răspuns:

Cei blonzi

habar n-am, nu stiu...imi plac

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Esti dusa. Conteaza ce are in cap, nu ce par are.

| ChangeYourLife a răspuns:

Cei care stiu sa scrie corect.

| neutrino a răspuns:

Cei isteti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care stiu sa puna semnele de punctuatie si care fac acordurile bine ( ex. Fetelor, care va plaC mai mult...)

| 拉维尼亚 a răspuns:

Blonzi cu parul lung love struck

| 78buc a răspuns:

Bruneti,cei blonzi arata mai mici de virsta si copilarosi.Cei bruneti dupa parerea mea sunt mai atragatori

| alezander12 a răspuns (pentru 78buc):

Dar de șateni ce părere ai?

| 78buc a răspuns (pentru alezander12):

In baza satenilor sunt neutra, adica nici nici. Daca baiatul e atragator la corp si infatisare, adica nu obligatoriu frumos, atunci satenul infrumuseteaza. Insa daca e contrariu baiatul nu are nimic atractiv atunci acest saten nu e la locul potrivit.
Ca sa intelegi satenul e o culoare speciala, si nu mereu e la locul ei.Important e ca baiatul sa sa comporte frumos si sa aiba grija de aspectul sau, desigur cu masura big grin nici exces sa nu faca.Sa miroase frumos,sa aiba hainele si pielea curata, si nu e numaidecit sa urmareasca moda, e suficient haine simple, clitative si ingrijite, asortate bine.Iar culoarea parului nu are o oarecare importanta

| luce20022 a răspuns:

Ei bine depinde mai mult si de alte standarte pentru a place un baiat, insa daca tot ai intrebat...
Mie imi plac mai mult cei bruneti(parul sa fie de culoarea ciocolatei) sunt mai simpatici dupa parerea mea. Iar daca mai e si bun, istet etc e perfect.
Parul brunet mi se pare si mai elegant

| Lily333 a răspuns:

Depinde de faţa, daca baiatul e dragut asa cum e, blond sau brunet, nu vad nici o problema. Dar totusi pana acum, am inclint sa-mi placa mai mult cei blonzi sau saten deschis. DEsigur, cel mai mult conteaza caracterul...