| marina20658 a întrebat:

De ce ma compara mama mereu cu sora mea?! Mereu zice: Dar cand sorta avea nu stiu cati ani, nu facea ce faci tu. Adica veni vorba iar de lacul de unghii laughing. M-am saturat sa ma tot ia cu: Sora ta nu era asa..la varsta ta ea nu stiu ce nu facea..Nu avea voie la varsta ta sa..etc..Am 13 ani. :-l Stiu ca sunt mica, dar nu mai suport!

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ar trebui să o lase mai moale în ceea ce priveşte faptul că vă tot compară. Poate are dreptate în ceea ce spune, dar nu face bine.

| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
Ar trebuii sa-i spui ca nu esti sora ta trebuie sa fiti diferite, vremurile s-au schimbat. Vad copiii in clasele I-II care au mobil si se cred indragostiti.
Ceau! Ceau!

| Corinnààà a răspuns:

Fii indiferenta, doare cel mai tare happy

| Ionela_6633 a răspuns:

Vrea sa sa scoata in evidenta ca tu esti genul mai rea, sau mai nu stiu cum decat sora ta... sau poate vrea sa fii mai cuminte, sa fii model pentru sora ta. si eu am 12 ani si ma dau cu lac de unghii de la 9 ani, nu este nimic rau sa stiioh go on...