| Kyky a întrebat:

De ce majoritatea fetelor prefera baietii care au patratele la abdomen? Adica, in timp ce "the magic" happens, ele vor sa joace X-O sau sa savureze momentul? thinking
Voi ce preferati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt adepta bărbaților cu pachete - pachețele, pungi - punguțe, etc.
Sunt frumoși bărbații înalți, corpolenți, trăsături ferme ale feței, etc. - aceștia îmi plac.
Fiecare cu gusturile sale.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am un singur patratel mai mare, pe toata burta, mai rotunjit. De ce-l prefera fetele? Nu stiu. laughing
Serios acum, chiar conteaza patratelele?

| psiholoaga a răspuns:

Mie nu imi plac. Cand pun mana sa trec asa, ca peste campii? Mai bine neted.

| anaid a răspuns:

Mey acum cand te indragostesti de un baiat nu cred ca il dezbraci de tricou sa vezi daca are patratelelaughingdar daca pur si simplu stece un baiat frumos pe strada si are si patratele e inevitabil ca una dintre prietenele tale sa nu observe si acest lucru...cum spune bubulina e la modalaughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu le spun tablete de ciucalata happy
Nu e un criteriu pentru a-mi alege pe cineva, dar uneori e motiv sa zabovesc o perioada.

| Frogie a răspuns:

Eu zic k frumusetea nu sta neaparat in aspectul fizic...si asta tine de gustul fiecareia dintre noi... tongue

| BUBULINA a răspuns:

Cica e la moda laughing)

| Kyky explică:

Nu spuneam ca trebuie sa fie umflat ca un balon, dar am auzit multe fete care ziceau: "nu-mi place ca n-are patratele", dar tipii aratau ok, atata ca intr-adevar n-aveau patratelele alea.

| Kyky explică:

@SoftCristi, la unele da, chiar conteaza.

| Kyky explică:

@supersx, am invatat sa nu ma mai mir de nimic. Vroiam doar sa aflu si eu motivul pentru care fetele prefera patratelele. Eu, spre exemplu, sunt de acord cu Legiuitoarea si Psiholoaga. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Nu vor sa joace x-o, kyky, dar nici sa le apese cu burta...big grin Prefer cubuletele si eu...Nu neaparat cubulete, dar nu suport burta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt adepta bărbaților cu pachete - pachețele, pungi - punguțe, etc..
Sunt frumoși bărbații înalți, corpolenți, trăsături ferme ale feței, etc. - aceștia îmi plac.
Fiecare cu gusturile sale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste, fetele alea nu au creierul unde il au 90% din femei, il au in pantaloni sau poate nicaieri. Si te mai miri ca sunt atatea intrebari idioate pe site, mai ales la adolescenti si la sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TOT ce au spus ele despre patratele e cu totul neadevarat baieti sexy au patratele si se cunosc dupa cum sta bluza pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul. ca ii mai usor sa te simti frumoasa langa un umflat ce gafaie cand urca 3 scari sau cand duce gunoiul ...decat langa un tip care se respecta...acesta poate ar observa si suncile celuloase ale iubitelor, pe cand primul ar fi fericit ca ii ofera cineva o mica gauricahee hee)

| Torres92 a răspuns:

Tot ce se vorbeste aici, se vorbeste in necunostiinta de cauza...
Nu stii, Taci asa e normal
Am facut fitness 3 luni
Nu am, patratele care se vad de pe luna, dar se simt la atingere si asta parca ma face sa muncesc mai mult la abdomen
Dupa parerea mea, fetele vor intoarce intotdeauna capul dupa un abdomen perfect conturat...
Si cred, ca e valabil pentru toate fetele

| cldcrist a răspuns:

Eu unul momentan nu am asa zisele,, patratele". Din puncul meu de vedere cred ca fetelor le plac baieti nu neaparat cu muschi pe ei ci cu masa musculara. Intre masa musculara si asa zisele patratele este o mare diferenta, accea fiind ca daca ai patratele nu neaparat esti si puternic(un exemplu: poti sa ai patratele si vorba unei fete care a scris aici sa urci 3 scari si sa gafai) dar daca ai masa musculara, dupa mine arati mai bine, daca ai masa musculara si asa zisele patratele atunci este perfectlaughing dar cred ca tot ce conteaza este caracterul acelui baiat si cand iubesti pe cineva iti garantez 100% ca nu te mai uiti daca are patratele sau nuhappy
Asta e parerea meahappy

| Ionut_Adrian_1986 a răspuns:

Pentru ca sunt sexy si se respecta