| faraon87 a întrebat:

De ce mi se face desktop-ul albastru scris totul cu alb? merge cateodata mai mult uneori mai putin si imi albastru, uneori se restarteza singur uneori nu. am schimbat windows si tot asa nu l-am bagar bine windows? sau de ce sau de cine este provoaca aceasta? Va rog

1 răspuns:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mai bine du-l la reparat. Asa mi s-a intamplat si mie numai ca mie mi se facea ecranu cu maro si verde.
Si l-am dus la reparat si acestia mi.au reinstalat windousu si acum merge bine. Poate depinde si de windousu care l-ai instalat.
PaPa PuP