| FloAR3 a întrebat:

De ce Mosh Craciun nu are copii?

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Pentru ca nu exista

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pentru ca isi da 'drumu' pe horn, right?

| LolaLollita a răspuns (pentru Liviu):

Asa elaughing Speram sa nu fi raspuns nimeni, insa tu ti-ai dat seamahappy

| Liviu a răspuns (pentru LolaLollita):

Astea's vechi, eu cel putin le stiu de vreo 4 ani.
cand sufeream in dragoste,citeam foarte multe bancuri, zicale, si altele.
Rar rad la un banc, rar ma amuz, am un simt al umorului mai tampit. dar nahappy

| LolaLollita a răspuns (pentru Liviu):

Si eu il stiam de mult, dar citind primele raspunsuri, mi-a trecut prin cap ideea ca nu mai stiu multe persoanebig grin

| mona a răspuns:

Poate este steril

| master77 a răspuns:

Pentru ca e prea umflat si nu poate sa bage cocosul in traista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost copil happy

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Pentru ca e prea batran sa mai fu?

| denissita_6892 a răspuns:

Daca ai citi cum a inceput traditia despre mos ti ai da seama

| euu26 a răspuns:

Eu banuiesc ca nu poate sa faca copii de aia imparte cadouri.happy