| Alien a întrebat:

De ce nu are Mos Craciun copii?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,n-are!
Si toti copii la care le duce daruri in seara de Craciun, ce sunt?
Cati parinti ai vazut sa ia daruri in seara de Craciun pentru alt copil decat al lor?
Are copii, pe TOTI copiii!happy

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Parintii tai nu te au pe tine?

| liz23 a răspuns:

Daca mergem pe firul povestii lui mos craciun,cea care o aude oricine cand este copil,el are copii,toti copii primesc cadouri de craciun,toti sunt ai lui in seara in care le aduce ceva. Daca mergi pe realitate,mos craciun nu exista,locul lui fiind luat de familie,de parinti, care te-au avut pe tine, deci mos craciun al fiecaruia are copii.

| cossmy a răspuns:

Ptr ca isi da drumu' pe horn.

| vipande11 a răspuns:

Da nu exista mos craciun laughinglaughing

| chipanoo a răspuns:

Inca nu a intalnit-o pe mama ta.

| ajutorul3000 a răspuns:

Eu zic poate ca nu s-a casatorit dar daca da el e asa de batran ca ar fi murit si copii si nevasta.
P.S.Asta nu e o instulta adresata mosului sau altcuiva(poate nu
e nici insulta)