| PedoBarbie a întrebat:

Moș Crăciun are copii?

30 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Normal ca "are" tu/eu/noi toti suntem urmasii lui, nu cred ca tu de mos Craciun nu astepti daruri.
O zi bunahappy

| Leocerba a răspuns:

Intrebarea asta cumintica oare cum de-a putut strange atatea "i"-uri puse aiurea sau nepuse deloc si-atatea pareri in 2 peri?
Stau si ma minunez si eu...

| KodrutZ a răspuns:

Ce de-a oameni lipsiti de logica si imaginatie. NU, este SIGUR si DEMONSTRABIL ca Mos Craciun nu are copii. De ce? Fiindca isi da drumul pe horn!

| Leocerba a răspuns (pentru KodrutZ):

Chiar m-am gandit si eu de ce pe horn?
Acuma, ca zici tu, de cate ori o sa ma gandesc la horn, o sa mi se para horny, cosarii cred ca sunt oarecum niste obsedati iar Mos Craciun un tip prevazator.
laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal!

| suffarstar a răspuns:

Toti suntem copii lui Mos Craciun. Cel putin, eu unul, sunt.

| grab a răspuns:

Nici in ziua de azi specialistii nu au ajuns sa prezinte lumii un raspuns oficial la aceasta intrebare. umbla vorba ca in tinerete mosul a avut relatii extraconjugale cu mamicile copiilor care nu au fost cuminti. Nici Baba Dochia nu a rezistat curelei late a Mosului cand era si ea fata mare, deci si de acolo putem conchide existenta misterioasa a unor urmasi bastarzi.
Eu personal cred ca nu are copii declarati pentru ca altfel nu i-ar mai ramane cadouri pentru copiii altora.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Cand pui o intrebare, tu trebuie sa stii de ce.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Da, normal ca are. Mos Craciun este tatal tau, iar daca el nu ar fi avut copii tu nu ai fii existat acum si nu ai fi pus aceasta intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, copiii îl au pe el.
PS: Copiii nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun este tatal tuturor copiilor cuminti.Bine si celor caremai fac pozne.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti cam dobitoci...toti, daca fata crede voi trebuie sa ii spuneti chestii gen: "Tu nu ai minte" sau, citez: "WTF cati ani ai?". Poate e si ea mica. Eu am plans cand am aflat ca Mosu' nu exista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles. Ai cui sa fie toti piticii aia...

| SouLIce a răspuns:

Din punctul meu de vedere Mos Craciun nu este o persoana, ci este un sentiment... Sentimentul acela de bucurie cand primesti si daruiesti cadouri
Deci nefiind o fiinta nu poate avea copii

| piratuu a răspuns:

Nu are.

| Cristian2003 a răspuns:

Du-te la azilul de nebuni

| ChiarEu2 a răspuns:

LOL! Nu are copii deoarece, daca ar fi avut se ducea la munca si in alte zile inafarade Craciun. laughing)

| Sfinnx a răspuns:

Prima data intreaba-te daca tu ai minte si apoi pune-ti cealalta intrebare.

| CaSiHai a răspuns:

Nu exista mos craciun copilo si nu are copii pentru ca nu exista

| Trandafirii a răspuns:

Nu stiu, cred ca are!

| AndyPeScurt a răspuns:

Da are copi. Avand in vedere ca tacto e mosu si tu esti fiesa deci da are.
Funda.

| fataaaa a răspuns:

DA,Mos Craciun e tatal lui Barbie si fratele lui Mos Nicolae, verisorul iepurasului de Paste! Si stii ceva? Imi plac intrebarile tale pacat ca sunt puse La Nimereala...

| KingCobra a răspuns:

S-ar putea sa aiba copii listei celor cuminți și rai, dar nu sunt sigur.

| AtomiculXXX a răspuns:

Eu nu mai cred in Mos Craciun de cand am aflat ca e roman laughing))

| MaeRii a răspuns:

Da,pe tine ^.~

| DiCaprio66 a răspuns:

Vrei sa te pui bine cu copiii lui pentru mai multe cadouri, nu-i asa?! Profitoare insensibila!

| Clauditapisicuta a răspuns:

Are foarte multi numai vampiri sirene varcolaci si toti traiesc la polul nord impreuna cu zana maseluta si iepurasul de Paste... Ai un creier! foloseste-l

| Adi_Makanake_1993 a răspuns:

Are doua fete laughing))

| georgekriss99 a răspuns:

WTF? Cati ani ai?laughing)))

| LukaArrr a răspuns:

Logic ca nu are.In primul rand, nu exista desteapto.