| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma place nici un? Eu nu arata chiar asa de rau doar ca am cateva probleme cu dantura din cauza dulciurilor si ei ma judeca mereu are vreo legatura? Si sunt si un pic mai plinuta sau baietilor le plac in special doar cele cu corp de fotomodel! Care ar fi problema? FUNDA PENTRU SFATUL CEL MAI BUN!happyhappysadsadsad

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

laughing) no coment...

| danielutsaa a răspuns:

Heyy, nu trebuie sa fi suparata stai linistita te va place si pe tine cinevawinking. incearca sa atragi atentia dar in acelasi timp sa fi si misterioasa. suceeswinking