| Locaa a întrebat:

De ce nu mai prmesc puncte pe TPU? si numarul raspunsurilor este tot acelasi chiar daca am mai raspuns. dau funtita la cel ce ma lamureste

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E o problema temporar. Nu esti singurul utilizator care a patit asa ceva. Momentan, punctajul stagneaza. Cat de curand posibil administratorii vor actualiza clasamentul si tu vei primi toate punctele restante.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Site-ul nu şi-a făcut încă update dar stai liniştită că le primeşti.

| Micheline a răspuns:

Pai este vara a venit vacanta poate a luat si administratorul concediulaughing

| Symona a răspuns:

S-a blocat punctajul...nici y nu mai primesc...
Nu iti face griji, se rezolva in cateva zile...

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nu stiu ce are, probabil e o problema la toti pentru ca si mie imi apare la fel. Dar va rezolva Raluca cumva.

Pa, pa!

| robert08 a răspuns:

Raspunsurile apar dupa cateva minute iar cu punctele este o mica problema care se va rezolva cu timpul la toata lumea numarul de puncte s-a blocat