| dulcykaLy a întrebat:

Dupa ce criterii se aleg expertii TPU? dupa puncte, dupa numarul de fundite? cine ma lamureste si pe mine?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Niciuna, nici alta. Ceea ce contează, de fapt, este calitatea sau eficienţa răspunsului. Cu alte cuvinte, devin experţi numai cei care dau sfaturi cu adevărat folositoare şi perspicace.

1 răspuns:
| Rooby a răspuns:

Dupa cat de eficienti sunt nu conteaza la cate intrebari au raspuns si cu ce au raspuns continutul rasupnsului conteaza daca chiar a ajutat